Günay İkinci El Eşya Alım Satım

İkinci El Eşyalarınız Değerinde Alınır

Google'de Firmamız
İnstagram'da Biz
Instagram
Site İçi Arama
0216 566 29 29

eskiden eski eşyalarımızı ne yapacağız diye düşünürdük. neyseki şimdi 2.el eşya alan yerler var onlar sayesinde Eşyalar Değerinde satılıyor. 

2.El Eşyalarımızı değerlendirmek için Eskici Sokağı gerçekten değerlidir. eskiciler bit pazarını mesken tutmuş durumdalar. 

İLGİNİZİ ÇEKECEKLER
Site Haritası

MAKALELER

Genç olmak gerçekten de zor iş, hele de Türkiyede gerçekten çok zor iş ilk orta derken bir maratondur koştururlar, bu dönemde aileler kendilerinden geçerler sanki tüm eş dost bir kumar oynar herkes masaya çocuğunu koyar. ve her biri kazanmak için çocuğunu oradan oraya sürükler ama hiçbiri evladına sormaz ne istediğini yada nerede olmak istediğini, dedik ya kumar masası diye burada kaybeden büyük kaybediyor. evladı iyi bir okulu kazanamayınca yada güzel bir bölümü tuturamaynca kaybetmiş oluyor. Ailelerimizin gururu inciniyor kumar masasından yenik ayrılıyor. halbuki bize biz gençlere hiç sormuyorlar ne olmak istiyorsun yada okumak istiyormusun diye, çünkü onlar bizim yerimize düşünyorlar. orta okulu şu okulda liseyi şu süper lisede üniversiteyi şu üniversitenin şu bölümünde okuyacak diye önceden düşünmüşler ve karalaştırmşlardır. bizim bu dönemde ne seçme şansımız vardır. ne de itiraz etme hakkımız hiçbiri yoktur. işte bu sebeptendirki hepmiz üniveristeye gelince anlıyoruz. yanlış yerde olduğumuzu aslında bizim yaşamak istediğimizin bu olmadığını ama iş işten geçmiş oluyor.

İyi kötü 4 yılımızı üniversitede harcıyoruz. şunu da söylemek istiyorm üniversitede genelde 4 yıl boş vakitlerle aylaklıkla geçer bunun sebebi de bundan önceki hayatımızda aileye olan bağlılık burada bitmiş ve özğürlüğün tadını çıkmaraya çalışdığımzdandır. neticede üniversite bitmeye yakın ben bu bölümü zaten hiç istemedim ben burayı okumayacaktım deriz. ve vakit varken en iyisimi bir kaç dersten kalayımda okulu uzatalım diye düşünürüz. derken yaşımız 25 olur ve biz birşeyler kazanmak isterken zamanımızı kaybederiz.  ve geçen her saniye hayatımızı erteleriz.

Şunu unutmayın biz 23 yıldır. bir kafesin içinde büyütüldük ve şimdi o kafesin kapağını açıyorlar. İşte önemli olan bundan sonra nasıl hareket etmendir. Artık hayat bizim kafes yok ve özel olarak yemde yok, bundan sonra kendimiz kazanacağız kendimiz çalışacağız. İşte bunun için Kafesin kapağı açılır açılmaz dışarıya fırlamıyacağız. çünkü 23 yıldır uçmuyoruz. Hemen yere düşeriz yavaş yavaş hareket edeceğiz ve gene düşeceğiz ama asla yılmayacağız çünkü bizim doğamızda uçmak var ne kadar düşersek düşelim eğer ölmüyorsak daha güçlü bir şekilde uçamayı öğreniriz

Ben 4 yılda geleceğimle ilgili büyü kararlar verdim, ve en sonunda hayatımı devam ettirebileceğim mesleğimi seçtim, babam gibi 2.el eşya alan bir olmak istemediğim için 2.el eşya alanlar için vermiş olduğu reklamları büyük firmalar içinde vermeye başladım ve yavaş yavaş iyi yertlere gelmeye başladım.
Yazar: " Bekir Günay "

BİZ SİZİ ARAYALIM
ikinci el eşya'da bir ilk telefonunuzu bırakın biz sizi arayalım
Düşündükki siz değerli müşterilerime mükemmel hizmeti vermek bizim vazifemiz sizi aramamız için BURAYA TIKLAYINIZ
Üyelik Girişi
Google'de Firmamız
İkinci El Eşyada Güven

İkinci el esya alanlar Herturlu esyalarinizi adresinizden almaktadir. Kurucusu Nafiz gunay ikinci el eşyalardan çok iyi anladığı için gönül rahatlığı ile esya almaktadır çünkü bizim ısımız de yalan olmamalı yalan oldugunda müşteride kaybedersiniz itibarda asla Bozuk bir mal almayız ve asla bozuk bir esya satmayız sattığımız eşyalar çalıştırıldığı zaman sizi epeyce ser idare edecek eşyaların ayrıca bizden aldığınız eşyalara tam üç ay garanti vermektedir böylelikle almış olduğunuz ikinci el esya size üç ay boyunca sıkıntısızhizmet vermektedir. Gerçi bu zamana makalar uç ay içerisinde sorun çıkartan bir veya iki esya oldu odada hemen servis gönderir ücretsiz yaptırdık ikinci el eşyada güven demek Nafiz gunay demektir. Yani gunay ikinci el esya

 

2.el eşya ne demek

 mobilya alanlar

2.el eşya ne demek öncelikle bunun farkında olmak lazım bir çok insan ikinci el eşya denilinceuzak duruyor. Kesin bozuktur bir kusuru veya hatası vardır diyerek ön yargılı yaklaşıyor ancakdurum zannedildiği gibi değildir. Aksine ikinci el eşya demek denenmiş kullanılmış kullanılabilirliğionaylanmış ürün demektir. ve 2.el ürün geçmişte kullandığı sahibinin duygularını yansıtır. Onunyaşantısından bir örnektir. Düşünsenize evinize bir giysi dolabı alacaksınız ve tesadüfen 2.el eşya satan bir iş yeri görüyorsunuz. Ve içeride yaklaşık 20 yıllık bir giysi dolabı var ve günümüzde o modelve o kalitede bir ürünü bulma ihtimaliniz yok ve giysi dolabı gerçekten ikinci el gibi görünmüyortertemiz işte bu noktada ikileme düşersiniz. Nedir bu ikilem acaba alsam mı yoksa almasam mı eskisahibi kimdi vs. bu sorular böyle gider bu noktada önemli olan gerçekten hoşunuza gitti mi eğerhoşunuza gitti ise ikinci el olması veya olmaması çok önemli değildir. Alın gitsin

buzdolabı ikinci el

 

biz 2.el alanlar olarak eski eşya ne varsa hepsini alıyoruz
ikinci el televizyon'unuz mu var yada yenisi ilemi değiştirmek istiyorsuznuz hemen bizi arayın eski televizyonunuzu nakit para ile takas edin

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam25
Toplam Ziyaret855912

 Mayaların takvimine göre Kıyametin kopacağını söyleyen 2012 de meydana gelecek olayların başlangıcı olan 15 Haziran 2011'den Sonra :Neler olacak Yasemin Boranın Makalesinden ögrenelim; Terör, karışıklık, karmaşa ve kaosun habercisi olan bu Ay Tutulması özellikle Dünya için çok önemli büyük değişikliklere zorlayan olayların meydana geleceğini gösteriyor.
İletişim ve haberleşme trafiğinde ortaya çıkacak karışıklıklar alınmış kararları değiştirmeye zorlayacak. Dünya gençliği uyanacak ve iletişim araçlarıyla ilgili değişiklikler yüzünden karışıklıklar çıkacak.
Her türlü basın ve yayın araçlarıyla ilgili karışıklıklar çıkabileceği gibi küçük grupların ortaya çıkaracağı karışıklık büyük olacak ve hayata bakış açısını değiştirecek.
İklimler, havadaki değişiklikler ve yaşam felsefesini değiştirmeye zorlayan olayların meydana geleceğini işaret eden gökyüzünün konumu gençliğin sorunlarına çok başka açılardan bakılacağını ve Dünyanın pek çok ülkesinde gençlik hareketlerinin ortaya çıkacağını gösteriyor.
Türkiye'de başlayan bazı olaylar Dünya'yı harekete geçirecek ve bu konuda Türkiye öncülük etmiş olacak. Ve hatta Türkiye'nin misyonunu başlatan olayların meydana geleceği bir sürç içine girildiğini söyleyebilirim. Ve bu süreç 2012 Haziran sonuna kadar devam edecek.
Bu gece meydana gelecek Ay Tutulmasından en fazla etkilenecek olan burçlar Yay ve İkizler... Özellikle burcun son on günlük devresinde doğanlar için büyük bir değişim ve dönüşüm zamanının başlangıcı...
Bu süreç içinde değişime direnmeyip ihtiyacı olan değişim ve dönüşümü gerçekleştirmeyi başaranlar için yeni bir zaman başlayacak ve kendi aşamalarını gerçekleştirecekler. Elbette ki aşama yapmak pek kolay değildir. Fakat dikkatini aşmak ve kendi aşamasını gerçekleştirmeye odaklayanlar için zorluklar aslında bir fırsattır ve bunları şans olarak kullanıp değerlendirmek gerekir.

Yasemin Boran  

2.el eşya alanlar olarak yasemin hanıma teşekkür ederiz.