Günay İkinci El Eşya Alım Satım

İkinci El Eşyalarınız Değerinde Alınır

Google'de Firmamız
İnstagram'da Biz
Instagram
Site İçi Arama
0216 566 29 29

eskiden eski eşyalarımızı ne yapacağız diye düşünürdük. neyseki şimdi 2.el eşya alan yerler var onlar sayesinde Eşyalar Değerinde satılıyor. 

2.El Eşyalarımızı değerlendirmek için Eskici Sokağı gerçekten değerlidir. eskiciler bit pazarını mesken tutmuş durumdalar. 

İLGİNİZİ ÇEKECEKLER
Site Haritası

Eski Gümüş Alanlar

Eski Gümüş Alanlar

Evinizde iş yerinizde bulunan eski gümüşleriniz özel hassas tartı ile gelinerek gramı gramına tartılarak alınır. Çünkü gümüş, altın kadar değerli olmasada doğada bulunan ikinci değerli takı madenidir. Firma olarak gümüşlerinizi gümüş kuruna göre almaktayız. Son zamanlarda gümüş fiyatında yaşanan düşüşe rağmen gümüş alım fiyatımızda pek fazla oynama yapmayarak müşteri memnuniyetini sağlamaya çalışmaktayız. 

Eski Gümüş Alanlar olarak size gümüş fiyatlandırması hakkında bilgi vermek istiyorum. İnternet üzerinden gümüş kur fiyatlarınıza baktığınızda 1,60 tl görürsünüz. yani gramı 1lira 60 kuruştur. Ancak sizin gümüş ürünleriniz: gümüş tepsileriniz, gümüş kaşıklarınız, gümüş tabaklarınız, gümüş şamdanlarınız, 925 ayardır. Ve gümüş sert bir maden olmadığı için sizin: gümüş tabakalarınıza, gümüş tepsilerinize, bakır, kurşun ve aloy karıştırırlar. Yani saf gümüş olmaktan çıkar. Gümüşünüzün gerçek değeri posahaneye götürülüp ettirildikten sonra ortaya çıkar.

Eski Gümüş Alanlar olarak. Misal sizin 1 kilo gümüşünüz var bu gümüşün yaklaşık 850 gramı saf gümüştür. Bu sebeple biz sizden alıdığımız gümüşleri 20 ile 30 kilo olduğu zaman posahaneye götürmekteyiz. Yoksa sizden aldığımız gibi satmaya çalışırsak hiç bir karımız olmaz. 
Yazar: " Bekir Günay "

eski gümüş alanlar

BİZ SİZİ ARAYALIM
ikinci el eşya'da bir ilk telefonunuzu bırakın biz sizi arayalım
Düşündükki siz değerli müşterilerime mükemmel hizmeti vermek bizim vazifemiz sizi aramamız için BURAYA TIKLAYINIZ
Üyelik Girişi
Google'de Firmamız
İkinci El Eşyada Güven

İkinci el esya alanlar Herturlu esyalarinizi adresinizden almaktadir. Kurucusu Nafiz gunay ikinci el eşyalardan çok iyi anladığı için gönül rahatlığı ile esya almaktadır çünkü bizim ısımız de yalan olmamalı yalan oldugunda müşteride kaybedersiniz itibarda asla Bozuk bir mal almayız ve asla bozuk bir esya satmayız sattığımız eşyalar çalıştırıldığı zaman sizi epeyce ser idare edecek eşyaların ayrıca bizden aldığınız eşyalara tam üç ay garanti vermektedir böylelikle almış olduğunuz ikinci el esya size üç ay boyunca sıkıntısızhizmet vermektedir. Gerçi bu zamana makalar uç ay içerisinde sorun çıkartan bir veya iki esya oldu odada hemen servis gönderir ücretsiz yaptırdık ikinci el eşyada güven demek Nafiz gunay demektir. Yani gunay ikinci el esya

 

2.el eşya ne demek

 mobilya alanlar

2.el eşya ne demek öncelikle bunun farkında olmak lazım bir çok insan ikinci el eşya denilinceuzak duruyor. Kesin bozuktur bir kusuru veya hatası vardır diyerek ön yargılı yaklaşıyor ancakdurum zannedildiği gibi değildir. Aksine ikinci el eşya demek denenmiş kullanılmış kullanılabilirliğionaylanmış ürün demektir. ve 2.el ürün geçmişte kullandığı sahibinin duygularını yansıtır. Onunyaşantısından bir örnektir. Düşünsenize evinize bir giysi dolabı alacaksınız ve tesadüfen 2.el eşya satan bir iş yeri görüyorsunuz. Ve içeride yaklaşık 20 yıllık bir giysi dolabı var ve günümüzde o modelve o kalitede bir ürünü bulma ihtimaliniz yok ve giysi dolabı gerçekten ikinci el gibi görünmüyortertemiz işte bu noktada ikileme düşersiniz. Nedir bu ikilem acaba alsam mı yoksa almasam mı eskisahibi kimdi vs. bu sorular böyle gider bu noktada önemli olan gerçekten hoşunuza gitti mi eğerhoşunuza gitti ise ikinci el olması veya olmaması çok önemli değildir. Alın gitsin

buzdolabı ikinci el

 

biz 2.el alanlar olarak eski eşya ne varsa hepsini alıyoruz
ikinci el televizyon'unuz mu var yada yenisi ilemi değiştirmek istiyorsuznuz hemen bizi arayın eski televizyonunuzu nakit para ile takas edin

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam110
Toplam Ziyaret853403