Günay İkinci El Eşya Alım Satım

İkinci El Eşyalarınız Değerinde Alınır

Google'de Firmamız
İnstagram'da Biz
Instagram
Site İçi Arama
0216 566 29 29

eskiden eski eşyalarımızı ne yapacağız diye düşünürdük. neyseki şimdi 2.el eşya alan yerler var onlar sayesinde Eşyalar Değerinde satılıyor. 

2.El Eşyalarımızı değerlendirmek için Eskici Sokağı gerçekten değerlidir. eskiciler bit pazarını mesken tutmuş durumdalar. 

İLGİNİZİ ÇEKECEKLER
Site Haritası

2. El Araba Alırken Dikkat Edilecekler

Şimdi sıfır araba almaya ne gerek var dimi. Hemen marşa basar basmaz 5 binlira zarara girecekken. Neden ikinci el almayayım ki diye düşünüyorsunuzdur. İşte tamda bu sırada ikinci el araba alırken dikkat etmeniz gerek hususlar var ki beş temel kural gibidir. Olmassa Olmazdır. 

1. Asla arabanın sahibine güvenmeyin. Çünkü adam araba orjinal der ama arabanın 3 parçası değişmiş ancak orjinal parçadır. Motor iyi der ama rektefiye olmuştur. Km orjinal der Dijitalse 100 liraya düşürtmüştür. Bu ve benzeri birçok sebepten ötürü asla sahibine güvenmeyin

2. Asla tanıdıklarınızın tanıdıklarından  almayın. Genellikle tanıdıklar yakınlarına başkasına satamıyacağı ürünleri satarlar veya daha pahalıya verirler. Sizde tanıdık deyip güvenirsiniz. Ama en büyük sorun o zaman başlar.

3. Arabayı ön ve arka sağ ve sol kenarlarından iyice süzün bütün hatları düzgünmü kapılar ile çizgiler sıfırmı yoksa dengesizlik varmı bunları iyice inceleyin. Kapı körükleri sağlammı oynama olmuşmu.

4. Araba genellikle pazara getirilmeden önce pasta cila yapılmıştır. Siz çizik vs bulamassınız. Bu sebeple arabanın boyasını elinizle hafiten okşayın. pürüzlenme yapıyormu yapmıyormu eğer yapıyorsa kesni boyalıdır. Bir diğer boya anlama formülü kapıları açtıktan sonra kapı kenarlarında silikon kısım olur tırnağınızla oraları hafiften bastırın eğer çatlamak yerine esniyorsa kapıda değişme olmamış veya kapı boyanmamıştır.

5. En önemli kısım motor kısmı araba fiziksel açıdan mükemmel olabilir. Hatta Ajda gibi olabilir ama kalbi bitikse yani motor bitikse hiç bir işe yaramaz. Bu sebeple arabayı çalıştırın kaputu açın motoru 1dk dinleyin. Sonra bir arkadaşınız debriyaja bassın 1dk'da öyle dinleyin. Seste ufak bir değişiklik olacaktır. Eğer çok fazla değişiklik olursa uzak durun derim. Birde araba çalışırken her iki deneme'dede kulağınız motorda eliniz kaportada olsun. Titremesine göre dengeli veya dengesiz çalıştığını anlarsınız. Bunu şöyle açıklayayım. Biz insanların kalbinin düzgün çalıştığını anlamak için bileğimizden nabzımızı kontrol ederler değilmi. Ona göre düzenli veya düzensiz diye bir şey söylerler işte arabada bu şekildedir.

Yukarıda saydığım bu 5 konuya dikkat ederseniz sağlam bir araba alırsınız. Yapmanız gereken 100 lira servise verip arabayı çekap yaptırmak ve boyası içinde 50 tl verip kaportasına baktırmanızdır.

Yazar: " Bekir Günay "


Yorumlar - Yorum Yaz
BİZ SİZİ ARAYALIM
ikinci el eşya'da bir ilk telefonunuzu bırakın biz sizi arayalım
Düşündükki siz değerli müşterilerime mükemmel hizmeti vermek bizim vazifemiz sizi aramamız için BURAYA TIKLAYINIZ
Üyelik Girişi
Google'de Firmamız
İkinci El Eşyada Güven

İkinci el esya alanlar Herturlu esyalarinizi adresinizden almaktadir. Kurucusu Nafiz gunay ikinci el eşyalardan çok iyi anladığı için gönül rahatlığı ile esya almaktadır çünkü bizim ısımız de yalan olmamalı yalan oldugunda müşteride kaybedersiniz itibarda asla Bozuk bir mal almayız ve asla bozuk bir esya satmayız sattığımız eşyalar çalıştırıldığı zaman sizi epeyce ser idare edecek eşyaların ayrıca bizden aldığınız eşyalara tam üç ay garanti vermektedir böylelikle almış olduğunuz ikinci el esya size üç ay boyunca sıkıntısızhizmet vermektedir. Gerçi bu zamana makalar uç ay içerisinde sorun çıkartan bir veya iki esya oldu odada hemen servis gönderir ücretsiz yaptırdık ikinci el eşyada güven demek Nafiz gunay demektir. Yani gunay ikinci el esya

 

2.el eşya ne demek

 mobilya alanlar

2.el eşya ne demek öncelikle bunun farkında olmak lazım bir çok insan ikinci el eşya denilinceuzak duruyor. Kesin bozuktur bir kusuru veya hatası vardır diyerek ön yargılı yaklaşıyor ancakdurum zannedildiği gibi değildir. Aksine ikinci el eşya demek denenmiş kullanılmış kullanılabilirliğionaylanmış ürün demektir. ve 2.el ürün geçmişte kullandığı sahibinin duygularını yansıtır. Onunyaşantısından bir örnektir. Düşünsenize evinize bir giysi dolabı alacaksınız ve tesadüfen 2.el eşya satan bir iş yeri görüyorsunuz. Ve içeride yaklaşık 20 yıllık bir giysi dolabı var ve günümüzde o modelve o kalitede bir ürünü bulma ihtimaliniz yok ve giysi dolabı gerçekten ikinci el gibi görünmüyortertemiz işte bu noktada ikileme düşersiniz. Nedir bu ikilem acaba alsam mı yoksa almasam mı eskisahibi kimdi vs. bu sorular böyle gider bu noktada önemli olan gerçekten hoşunuza gitti mi eğerhoşunuza gitti ise ikinci el olması veya olmaması çok önemli değildir. Alın gitsin

buzdolabı ikinci el

 

biz 2.el alanlar olarak eski eşya ne varsa hepsini alıyoruz
ikinci el televizyon'unuz mu var yada yenisi ilemi değiştirmek istiyorsuznuz hemen bizi arayın eski televizyonunuzu nakit para ile takas edin

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam133
Toplam Ziyaret859606