Günay İkinci El Eşya Alım Satım

İkinci El Eşyalarınız Değerinde Alınır

Google'de Firmamız
İnstagram'da Biz
Instagram
Site İçi Arama
0216 566 29 29

eskiden eski eşyalarımızı ne yapacağız diye düşünürdük. neyseki şimdi 2.el eşya alan yerler var onlar sayesinde Eşyalar Değerinde satılıyor. 

2.El Eşyalarımızı değerlendirmek için Eskici Sokağı gerçekten değerlidir. eskiciler bit pazarını mesken tutmuş durumdalar. 

İLGİNİZİ ÇEKECEKLER
Site Haritası

ikinci el beyaz eşya alanlar

En fazla 10 yıl kullanılan beyaz eşyalarınız değerinde nakit alınır. 0216 566 29 29 gsm: 0532 276 73 12, 10 yıldan fazla kullanılan ikinci el beyaz eşyaları almayı terceih etmiyoruz. Çünkü bizden alan kişide sorunsuz bir şekilde kullansın istiyoruz. Bu sebeple 10 yıldan az kullanılmış ikinci el beyaz eşyalarınız adresinizden değerinde nakit alınır. 

Bizim amacımız hertürlü eşyayı alırız deyip evinize geldiğimizde bu çok eskiymiş deyip eşyalnızı kötülemek veya sizi rencide etmek olmadığı için gelmeden önce ikinci el beyaz eşyalarınızın kaç yıl kullanıldığını öğrenmek için sorarız. Sizden istediğimiz. Eşyalarınızın kaç yıl kullanıldığını net söylemeniz. Çünkü bazı zamanlar müşterilerimiz. Sıf ikinci el beyaz eşyaları satılsın diye 10 yıldan fazla kullandığı ikinci el beyaz eşyasını 7 yıllık diyor. Ve gittiğimizde bir bakıyoruz ki 12 yıllık bir beyaz eşya, böyle durumlarla da çok karşılaştığımız. İçin hem bizim hem de siz değerli müşterilerimizin mağdur olmamaları için bizimle iletişime geçtiğinizde net bir şekilde kaç yıllık olduklarını söylemenizdir.

Biz iş yerimizde maksimum 10 yıllık ikinci el beyaz eşya satmaktayız. Ve sizden aldığımız her türlü ikinci el beyaz eşya için müşterilerimize üç ay firma garantisi vermekteyiz. Bu bizim müşterilerimize verdiğimiz değerin bir göstergesi olmaktadır.
Yazar: " Bekir Günay "

ikinci el beyaz eşya alanlar


2.el beyaz eşya alanlar,ikinci el beyaz eşyalarınız alınır


Yorumlar - Yorum Yaz
BİZ SİZİ ARAYALIM
ikinci el eşya'da bir ilk telefonunuzu bırakın biz sizi arayalım
Düşündükki siz değerli müşterilerime mükemmel hizmeti vermek bizim vazifemiz sizi aramamız için BURAYA TIKLAYINIZ
Üyelik Girişi
Google'de Firmamız
İkinci El Eşyada Güven

İkinci el esya alanlar Herturlu esyalarinizi adresinizden almaktadir. Kurucusu Nafiz gunay ikinci el eşyalardan çok iyi anladığı için gönül rahatlığı ile esya almaktadır çünkü bizim ısımız de yalan olmamalı yalan oldugunda müşteride kaybedersiniz itibarda asla Bozuk bir mal almayız ve asla bozuk bir esya satmayız sattığımız eşyalar çalıştırıldığı zaman sizi epeyce ser idare edecek eşyaların ayrıca bizden aldığınız eşyalara tam üç ay garanti vermektedir böylelikle almış olduğunuz ikinci el esya size üç ay boyunca sıkıntısızhizmet vermektedir. Gerçi bu zamana makalar uç ay içerisinde sorun çıkartan bir veya iki esya oldu odada hemen servis gönderir ücretsiz yaptırdık ikinci el eşyada güven demek Nafiz gunay demektir. Yani gunay ikinci el esya

 

2.el eşya ne demek

 mobilya alanlar

2.el eşya ne demek öncelikle bunun farkında olmak lazım bir çok insan ikinci el eşya denilinceuzak duruyor. Kesin bozuktur bir kusuru veya hatası vardır diyerek ön yargılı yaklaşıyor ancakdurum zannedildiği gibi değildir. Aksine ikinci el eşya demek denenmiş kullanılmış kullanılabilirliğionaylanmış ürün demektir. ve 2.el ürün geçmişte kullandığı sahibinin duygularını yansıtır. Onunyaşantısından bir örnektir. Düşünsenize evinize bir giysi dolabı alacaksınız ve tesadüfen 2.el eşya satan bir iş yeri görüyorsunuz. Ve içeride yaklaşık 20 yıllık bir giysi dolabı var ve günümüzde o modelve o kalitede bir ürünü bulma ihtimaliniz yok ve giysi dolabı gerçekten ikinci el gibi görünmüyortertemiz işte bu noktada ikileme düşersiniz. Nedir bu ikilem acaba alsam mı yoksa almasam mı eskisahibi kimdi vs. bu sorular böyle gider bu noktada önemli olan gerçekten hoşunuza gitti mi eğerhoşunuza gitti ise ikinci el olması veya olmaması çok önemli değildir. Alın gitsin

buzdolabı ikinci el

 

biz 2.el alanlar olarak eski eşya ne varsa hepsini alıyoruz
ikinci el televizyon'unuz mu var yada yenisi ilemi değiştirmek istiyorsuznuz hemen bizi arayın eski televizyonunuzu nakit para ile takas edin

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam136
Toplam Ziyaret859609