Günay İkinci El Eşya Alım Satım

İkinci El Eşyalarınız Değerinde Alınır

Google'de Firmamız
İnstagram'da Biz
Instagram
Site İçi Arama
0216 566 29 29

eskiden eski eşyalarımızı ne yapacağız diye düşünürdük. neyseki şimdi 2.el eşya alan yerler var onlar sayesinde Eşyalar Değerinde satılıyor. 

2.El Eşyalarımızı değerlendirmek için Eskici Sokağı gerçekten değerlidir. eskiciler bit pazarını mesken tutmuş durumdalar. 

İLGİNİZİ ÇEKECEKLER
Site Haritası

ikinci el eşya

ikinci el mobilyalarınız, beyaz eşyalarınız, elektronikleriniz, halılarınız, değerinde alınır. 0216 566 29 29 gsm: 05332 276 73 12  nafis günay ikinci el eşya

Bu yazımızda sahibinden.com nasıl kuruldu. Ve hangi aşamalaradan geçerek milyon dolarlık bir şirket haline geldi? bunların yanıtlarını bulacağız.

Sahibinden.com bildiğim ve duyduğum kadarıyla bundan 12 yıl önce gerçekleştirilen bir ilan sitesiydi. Nitekim ülkemizde de bilinen en eski web sitelerinden birisidir. Sahibinden.com kurulduğu yıllarda pek tanınmayan ve açıkcası o dönemlerde de internet ülkemizde pek kullanılmayan birşeydi. Birçok kişi bilgisayarı oyun için kullanmaktaydı. Hatta aileler evlerine bilgisayar alamaya korkuyorlardı. Çünkü çocuklarının bilgisayardan başka birşey düşünmeyeceğini düşünüyorlardı. Bu sebeple çok az evde bilgisayar vardı. Ancak 100 evden 10 tanesinde bilgisayar bulunmaktaydı. Bunlardan da ancak bir tanesinde internet vardı. Çünkü o dönemde ülkemizde internet çok pahalı idi ve gerçekten bizim için lüx denilecek bir paraya kullanılıyordu. Hatta telefon hattından bağlanıldığı için internete girerken telefonlarımızın hattı kesilirdi. ve google'nin açılması yaklaşık 3 dakika sürerdi. Artık gerisini siz düşünün.

İşte sahibinden.com böyle bir dönemde gerçekten büyük bir adım atmıştır. Ve 2000 yılında hayatımıza girmiştir. Bilmiyorum o dönemde ne kadar para harcadılar ancak. Sahibinden.com benim için gerçekten başarı örneğidir. Özelliklede bizim gibi esnaflar için vazgeçilmezdir. Çünkü bizim internet hayatına girmemizde sahibinden.com çok önemli yer teşkil eder. Baktıkki insanlar ikinci el eşya alırken de satarlken de sahibinden.com'u tercih ediyor. Yani insanlar ikinci el eşya da internete güveniyor. 

Bizde 2007 yılında internet hayatına girdik ve internet üzerinden ikinci el eşya almaya başladık. Evet sizde ikinci el eşya satmak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz. 

Bizim sahibinden.com'dan tek farkımız biz eşyalarınızı hemen alıyoruz.


Yorumlar - Yorum Yaz
BİZ SİZİ ARAYALIM
ikinci el eşya'da bir ilk telefonunuzu bırakın biz sizi arayalım
Düşündükki siz değerli müşterilerime mükemmel hizmeti vermek bizim vazifemiz sizi aramamız için BURAYA TIKLAYINIZ
Üyelik Girişi
Google'de Firmamız
İkinci El Eşyada Güven

İkinci el esya alanlar Herturlu esyalarinizi adresinizden almaktadir. Kurucusu Nafiz gunay ikinci el eşyalardan çok iyi anladığı için gönül rahatlığı ile esya almaktadır çünkü bizim ısımız de yalan olmamalı yalan oldugunda müşteride kaybedersiniz itibarda asla Bozuk bir mal almayız ve asla bozuk bir esya satmayız sattığımız eşyalar çalıştırıldığı zaman sizi epeyce ser idare edecek eşyaların ayrıca bizden aldığınız eşyalara tam üç ay garanti vermektedir böylelikle almış olduğunuz ikinci el esya size üç ay boyunca sıkıntısızhizmet vermektedir. Gerçi bu zamana makalar uç ay içerisinde sorun çıkartan bir veya iki esya oldu odada hemen servis gönderir ücretsiz yaptırdık ikinci el eşyada güven demek Nafiz gunay demektir. Yani gunay ikinci el esya

 

2.el eşya ne demek

 mobilya alanlar

2.el eşya ne demek öncelikle bunun farkında olmak lazım bir çok insan ikinci el eşya denilinceuzak duruyor. Kesin bozuktur bir kusuru veya hatası vardır diyerek ön yargılı yaklaşıyor ancakdurum zannedildiği gibi değildir. Aksine ikinci el eşya demek denenmiş kullanılmış kullanılabilirliğionaylanmış ürün demektir. ve 2.el ürün geçmişte kullandığı sahibinin duygularını yansıtır. Onunyaşantısından bir örnektir. Düşünsenize evinize bir giysi dolabı alacaksınız ve tesadüfen 2.el eşya satan bir iş yeri görüyorsunuz. Ve içeride yaklaşık 20 yıllık bir giysi dolabı var ve günümüzde o modelve o kalitede bir ürünü bulma ihtimaliniz yok ve giysi dolabı gerçekten ikinci el gibi görünmüyortertemiz işte bu noktada ikileme düşersiniz. Nedir bu ikilem acaba alsam mı yoksa almasam mı eskisahibi kimdi vs. bu sorular böyle gider bu noktada önemli olan gerçekten hoşunuza gitti mi eğerhoşunuza gitti ise ikinci el olması veya olmaması çok önemli değildir. Alın gitsin

buzdolabı ikinci el

 

biz 2.el alanlar olarak eski eşya ne varsa hepsini alıyoruz
ikinci el televizyon'unuz mu var yada yenisi ilemi değiştirmek istiyorsuznuz hemen bizi arayın eski televizyonunuzu nakit para ile takas edin

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam131
Toplam Ziyaret859604