Günay İkinci El Eşya Alım Satım

İkinci El Eşyalarınız Değerinde Alınır

Google'de Firmamız
İnstagram'da Biz
Instagram
Site İçi Arama
0216 566 29 29

eskiden eski eşyalarımızı ne yapacağız diye düşünürdük. neyseki şimdi 2.el eşya alan yerler var onlar sayesinde Eşyalar Değerinde satılıyor. 

2.El Eşyalarımızı değerlendirmek için Eskici Sokağı gerçekten değerlidir. eskiciler bit pazarını mesken tutmuş durumdalar. 

İLGİNİZİ ÇEKECEKLER
Site Haritası

Çin Tuzu

Lütfen bu yazımızı dikkatlice okuyun Çin tuzu diye bilinen Mono Sodyum Glutamat sizi ve sevdiklerinizi zehşrlemektedir.Bu gıda maddesi yediğiniz besinleri gayet lezzetli algılatıp yedikçe yemenizi sağlamaktadır. Hatta bağımlılık yapmaktadır. Şuanda piyasa bulunan tüm cips markaları bu maddeyi kullanmaktadır. MSG diye yazar. Hatta son günlerde bir cips markası reklamında Yedikçe Yersin Bitince Tükenirsin diyerek durumun hassasiyetini ortaya koymuştur. 
Piyasa'da üretilen birçok çiğköfteci'de bu besin katkı maddesini kullanmaktadır. Anlıyacağınız İçindeki maddeleri bilmediğiniz gıdaları tüketmeyin. Çünkü o gıdada msg var ise kesinlikle zararlıdır ve aslında lezzetsiz bir gıdadır.
İçerisinde mono sodyum glutemat olan bir gıdanın zararını şöyle açıklayayım. Anne rahminde bulunan bebeğin dahi koruyucu zar tabakasını delerek bebeğe zarar veriyor. Kordon yapısına zarar veriyor. Bununla'da kalmayıp
 - Gözünüzün retina tabakasına zarar veriyor.
- Yağ birikimi ve Obezite
- Büyüme hormonunu yavaşlatıyor
- Pankreas hasarı ve şeker hastalığını ilerletiyor.
- Böbrek ve karaciğerde hasar vs.

Diyeceksiniz ki bu kadar tehlikeli bir maddeyi neden koyuyorlar.
İnsanların gözünü para bürümüş. Birde marka oldularsa dayıyorlar katkı maddesini sonra'da televizyonlara çıkıp hiçbir koruyucu madde içermez yazıyorlar. Evet koruyucu madde içermiyor ama Katkı maddesi içeriyor.

Lütfen çocuğunuza veya kendinize aldığınız gıdaların içindekiler kısmını okuyun. Biliyorum, şimdi kim okuyacak o kadar küçük yazıyı diyeceksiniz ama inanın amaçlarıda o size okutmayacak kadar küçük yazmak. Lütfen bir sefer okuyun ve bu katgı maddesi bulunmayan gıdaları kullanın. 

Yazar: " Bekir Günay "

Yorumlar - Yorum Yaz
BİZ SİZİ ARAYALIM
ikinci el eşya'da bir ilk telefonunuzu bırakın biz sizi arayalım
Düşündükki siz değerli müşterilerime mükemmel hizmeti vermek bizim vazifemiz sizi aramamız için BURAYA TIKLAYINIZ
Üyelik Girişi
Google'de Firmamız
İkinci El Eşyada Güven

İkinci el esya alanlar Herturlu esyalarinizi adresinizden almaktadir. Kurucusu Nafiz gunay ikinci el eşyalardan çok iyi anladığı için gönül rahatlığı ile esya almaktadır çünkü bizim ısımız de yalan olmamalı yalan oldugunda müşteride kaybedersiniz itibarda asla Bozuk bir mal almayız ve asla bozuk bir esya satmayız sattığımız eşyalar çalıştırıldığı zaman sizi epeyce ser idare edecek eşyaların ayrıca bizden aldığınız eşyalara tam üç ay garanti vermektedir böylelikle almış olduğunuz ikinci el esya size üç ay boyunca sıkıntısızhizmet vermektedir. Gerçi bu zamana makalar uç ay içerisinde sorun çıkartan bir veya iki esya oldu odada hemen servis gönderir ücretsiz yaptırdık ikinci el eşyada güven demek Nafiz gunay demektir. Yani gunay ikinci el esya

 

2.el eşya ne demek

 mobilya alanlar

2.el eşya ne demek öncelikle bunun farkında olmak lazım bir çok insan ikinci el eşya denilinceuzak duruyor. Kesin bozuktur bir kusuru veya hatası vardır diyerek ön yargılı yaklaşıyor ancakdurum zannedildiği gibi değildir. Aksine ikinci el eşya demek denenmiş kullanılmış kullanılabilirliğionaylanmış ürün demektir. ve 2.el ürün geçmişte kullandığı sahibinin duygularını yansıtır. Onunyaşantısından bir örnektir. Düşünsenize evinize bir giysi dolabı alacaksınız ve tesadüfen 2.el eşya satan bir iş yeri görüyorsunuz. Ve içeride yaklaşık 20 yıllık bir giysi dolabı var ve günümüzde o modelve o kalitede bir ürünü bulma ihtimaliniz yok ve giysi dolabı gerçekten ikinci el gibi görünmüyortertemiz işte bu noktada ikileme düşersiniz. Nedir bu ikilem acaba alsam mı yoksa almasam mı eskisahibi kimdi vs. bu sorular böyle gider bu noktada önemli olan gerçekten hoşunuza gitti mi eğerhoşunuza gitti ise ikinci el olması veya olmaması çok önemli değildir. Alın gitsin

buzdolabı ikinci el

 

biz 2.el alanlar olarak eski eşya ne varsa hepsini alıyoruz
ikinci el televizyon'unuz mu var yada yenisi ilemi değiştirmek istiyorsuznuz hemen bizi arayın eski televizyonunuzu nakit para ile takas edin

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam111
Toplam Ziyaret853404