Günay İkinci El Eşya Alım Satım

İkinci El Eşyalarınız Değerinde Alınır

Google'de Firmamız
İnstagram'da Biz
Instagram
Site İçi Arama
0216 566 29 29

eskiden eski eşyalarımızı ne yapacağız diye düşünürdük. neyseki şimdi 2.el eşya alan yerler var onlar sayesinde Eşyalar Değerinde satılıyor. 

2.El Eşyalarımızı değerlendirmek için Eskici Sokağı gerçekten değerlidir. eskiciler bit pazarını mesken tutmuş durumdalar. 

İLGİNİZİ ÇEKECEKLER
Site Haritası
Nevşehir'de Polislerden Acımasız İnfaz

Nevşehir'in Derinkuyu ilçesinde, kamyonlarına yazılan ceza yüzünden tartıştıktan sonra İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne götürülen Şaban Tunca ve kardeşi Fikret Tunca'nın, trafik polisleri tarafından darp edildikleri iddia edildi.

CİHAN'da yer alan habere göre, Derinkuyu ilçesinde Hikmet Şahin'in kullandığı kamyon aşırı yük taşıdığı gerekçesiyle trafik polisleri tarafından durduruldu. Polislerin aşırı tonajdan dolayı kamyona ceza yazması üzerine araç şoförü, kamyon sahipleri Şaban Tunca (35) ve kardeşi Fikret Tunca'yı (28) arayarak olayı haber verdi. Daha sonra olay yerine gelen Tunca kardeşler ile polisler arasında tartışma yaşandı. Tartışmanın uzaması üzerine trafik polisleri, İlçe Emniyet Müdürlüğü'nden yardım istedi. Bunun üzerine gelen takviye ekiplerin yardımı ile polis otosuna bindirilen Tunca kardeşler, İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü. Şaban ve Fikrat Tunca bir süre sonra ise ambulans ile Nevşehir Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Kardeşlerden Şaban Tunca'nın beyin kanaması geçirdiği tespiti yapılınca hemen ameliyata alındı. Yaklaşık 2 saat süren ameliyatın ardından Şaban Tunca yoğun bakıma kaldırıldı. Fikret Tunca ise hastanenin acil servisinde ayakta tedavi edildi.

Tunca kardeşlerin yakınları ise Şaban ve Fikret Tunca'nın karakolda polislerden elleri kelepçeli bir vaziyette dayak yediklerini iddia etti. Yakınları, polislerin, Şaban Tunca’yı nezarete götürürken ayağına vurdukları tekme sonrasında merdivenlerden yuvarlanarak beyin kanaması geçirmesine neden olduklarını öne sürdü.

Tunca kardeşlerin yakınları “5- 6 tane polisimizin yaptığı darp sonucunda arkadaşımız ameliyata alındı. Dayaktan sonraki halini gördüm. Pert halinde idi, kendinde değildi. 5- 6 tane polis dövmüş. Dayağın nedenini polislere sormak gerekir. Darp edilen kişi Derinkuyu’nun vergi rekortmeni olan bir işadamıdır. İçki içmez, taşkınlık yapmaz. İşinde gücünde olan birisidir. Ufacık bir ilçede bu kadar tanınmış bir simaya bu yapılmaz. Darp edilen kişinin ismi Şaban Tunca’dır. BİMS fabrikası var, ayrıca nalburiye üzerine dükkanı var. Olay, basit bir trafik cezası yüzünden oluyor. Kamyonlarına ceza kesmişler. Bunun üzerine polislerle tartışma çıkıyor. Ellerini kelepçeleyip gözaltına alınıyor. O halde Derinkuyu ilçe Emniyet Müdürlüğü’ne götürülüp nezarete atılırken merdivenlerde tekme atılıyor. Merdivenlerden elleri kelepçeli vaziyette yuvarlanıyor.” şeklinde konuştu.

Olayla ilgili olarak Derinkuyu Cumhuriyet Savcılığı tarafından soruşturma başlatıldı. Emniyet yetkilileri ise şahıslardan Şaban Tunca'nın karakol merdivenlerinden indiği sırada ayağının demirlere takılarak düştüğünü ileri sürdü.
HAYIR DÜŞMEDİ ELLERİ KELEPÇELİ İKEN İTİLDİ
  
3597 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BİZ SİZİ ARAYALIM
ikinci el eşya'da bir ilk telefonunuzu bırakın biz sizi arayalım
Düşündükki siz değerli müşterilerime mükemmel hizmeti vermek bizim vazifemiz sizi aramamız için BURAYA TIKLAYINIZ
Üyelik Girişi
Google'de Firmamız
İkinci El Eşyada Güven

İkinci el esya alanlar Herturlu esyalarinizi adresinizden almaktadir. Kurucusu Nafiz gunay ikinci el eşyalardan çok iyi anladığı için gönül rahatlığı ile esya almaktadır çünkü bizim ısımız de yalan olmamalı yalan oldugunda müşteride kaybedersiniz itibarda asla Bozuk bir mal almayız ve asla bozuk bir esya satmayız sattığımız eşyalar çalıştırıldığı zaman sizi epeyce ser idare edecek eşyaların ayrıca bizden aldığınız eşyalara tam üç ay garanti vermektedir böylelikle almış olduğunuz ikinci el esya size üç ay boyunca sıkıntısızhizmet vermektedir. Gerçi bu zamana makalar uç ay içerisinde sorun çıkartan bir veya iki esya oldu odada hemen servis gönderir ücretsiz yaptırdık ikinci el eşyada güven demek Nafiz gunay demektir. Yani gunay ikinci el esya

 

2.el eşya ne demek

 mobilya alanlar

2.el eşya ne demek öncelikle bunun farkında olmak lazım bir çok insan ikinci el eşya denilinceuzak duruyor. Kesin bozuktur bir kusuru veya hatası vardır diyerek ön yargılı yaklaşıyor ancakdurum zannedildiği gibi değildir. Aksine ikinci el eşya demek denenmiş kullanılmış kullanılabilirliğionaylanmış ürün demektir. ve 2.el ürün geçmişte kullandığı sahibinin duygularını yansıtır. Onunyaşantısından bir örnektir. Düşünsenize evinize bir giysi dolabı alacaksınız ve tesadüfen 2.el eşya satan bir iş yeri görüyorsunuz. Ve içeride yaklaşık 20 yıllık bir giysi dolabı var ve günümüzde o modelve o kalitede bir ürünü bulma ihtimaliniz yok ve giysi dolabı gerçekten ikinci el gibi görünmüyortertemiz işte bu noktada ikileme düşersiniz. Nedir bu ikilem acaba alsam mı yoksa almasam mı eskisahibi kimdi vs. bu sorular böyle gider bu noktada önemli olan gerçekten hoşunuza gitti mi eğerhoşunuza gitti ise ikinci el olması veya olmaması çok önemli değildir. Alın gitsin

buzdolabı ikinci el

 

biz 2.el alanlar olarak eski eşya ne varsa hepsini alıyoruz
ikinci el televizyon'unuz mu var yada yenisi ilemi değiştirmek istiyorsuznuz hemen bizi arayın eski televizyonunuzu nakit para ile takas edin

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam23
Toplam Ziyaret855910